Σαν μανιτάρια ξεπετάγονται τα group buying sites προσφορών και στο Ελληνικό web.

Θέλεις η οικονομική κρίση, θέλεις η μόδα από το εξωτερικό, τα sites ομαδικών αγορών και προσφορών προϊόντων & υπηρεσιών αυξάνονται με γοργούς ρυθμούς στο Ελληνικό διαδίκτυο. Τα περισσότερα δουλεύουν με την λογική της συλλογικής αγοραστικής δύναμης, όπου δηλαδή οι επιχειρήσεις κάνουν καλύτερες τιμές όταν προσφέρουν το προϊόν ή τις υπηρεσίες τους για πολλούς αγοραστές.

Σας παρουσιάζουμε μερικά από αυτά:

Beautyn Deals beautyndeals.com
Best Offerz bestofferz.gr
Buy Deals buydeals.gr
clickdeal clickdeal.gr
couponi couponi.gr
crazydeals crazydeals.gr
dealicious dealicious.gr
DealMyDay dealmyday.gr
deals365 deals365.gr
Deals 4 all deals4all.gr
Skroutz Deals deals.skroutz.gr
Deal Point dealpoint.gr
Dealspot dealspot.gr
Double Deal doubledeal.gr
Dream Deals dreamdeals.gr
edeals edeals.gr
Ela Pare elapare.gr
Genie4u genie4u.gr
Golden Deals goldendeals.gr
Grande Sconto grandesconto.gr
grandsales grandsales.gr
grouponi grouponi.com
groupbuying groupbuying.gr
shopfreedeals shopfreedeals.gr
Groupon groupon.gr
Ideal Deal idealdeal.gr
In All inall.gr
Kerdopolis kerdopolis.gr
King Deals kingdeals.gr
Kopsoxronia kopsoxronia.gr
Lets Deal letsdeal.gr
livedeal livedeal.gr
LiveMyCity livemycity.gr
Lucky Day luckyday.gr
Magikes Agores magikesagores.gr
Mamma Deals mammadeals.gr
musthave musthave.gr
Pazzari pazzari.gr
Pretty Offers prettyoffers.com
Prolaveto prolaveto.com
Prosfores.gr.vc prosfores.gr.vc
Kerdopolis pros4s.gr
Shopnsave coupons shopnsave.gr coupons
Super Dooper superdooper.gr
Star Deals stardeals.gr
Tsoonami tsoonami.gr
Tyxeroulis tyxeroulis.gr
kopsoxronia magikesagores.gr
Win Win Deals winwindeals.gr

Grouping Buy Aggregators και sites προσφορών, εκπτώσεων και κουπονιών

Bazando bazando.gr
bonusdeals bonusdeals.gr
e-offer deals24.gr
dealo dealo.gr
dealz dealz.gr
e-offer e-offer.gr
Gogo Shopping Deals gogoshopping.gr Deals
gr8deals gr8deals.gr
jaba.gr jaba.gr
Kelepouria kelepouria.gr
nethall nethall.gr
magas magas.gr
Offer Deal Offer Deal
prosfor.es prosfor.es
Review Offers review-offers.gr
Shop Window shopwindow.gr | Χάρτης
Soby soby.gr
To Gatoni togatoni.gr
Top Prosfores topprosfores.gr
Tsibato tsibato.gr
Kerdizo kerdizo.gr
littlefox littlefox.gr
Very Smart verysmart.gr
Writer writer.gr
X Mall xmall.gr
 

Αφήστε το σχόλιο σας στο "Σαν μανιτάρια ξεπετάγονται τα group buying sites προσφορών και στο Ελληνικό web."

Σχολιάστε